KFC SPARTA WAASMUNSTER EERSTE PLOEG

eeste-ploeg-2016-2017

Trainers en staf

Staelens Stefaan

trainers

De Boom Rudy

trainers1

Gerlo Nicky

trainers3

De Landtsheer Jean

trainers4

Spelersgroep A kern

Positie Voornaam Familienaam
Doelman Bert Peelman
Verdediger Matthias Lambrecht
Verdediger Auke Baeyens
Verdediger Pieter Cattrysse
Verdediger Kevin Buydts
Verdediger Mohammed Cissé
Middenvelder Stijn Welvaert
Middenvelder Jacques Van Bossche
Middenvelder Jonas Cattryse
Aanvaller Bart Lambrecht
Aanvaller Thomas De Witte
Aanvaller Kelvin Vermeulen
Middenvelder Ewout Vertenten
Middenvelder Yannick Van Driessche
Aanvaller Dylan Vermeulen

Uitslagen en rangschikking

02-09-2017 19:30 SP.WAASMUNSTER A SKL.DOORSLAAR
  1- 1
10-09-2017 15:00 ZAFFELARE A SP.WAASMUNSTER A
  –  
16-09-2017 19:30 SP.WAASMUNSTER A HEIKANT
  –  
24-09-2017 15:00 TK.MELDERT SP.WAASMUNSTER A
  –  
30-09-2017 19:30 SP.WAASMUNSTER A FC.MOERBEKE
  –  
08-10-2017 16:00 SINAAI SP.WAASMUNSTER A
  –  
14-10-2017 19:30 SP.WAASMUNSTER A JV.KRUIBEKE
  –  
22-10-2017 15:00 KE.BUGGENHOUT A SP.WAASMUNSTER A
  –  
29-10-2017 15:00 GREMBERGEN SP.WAASMUNSTER A
  –  
05-11-2017 14:30 SP.WAASMUNSTER A HAASDONK A
  –  
12-11-2017 14:30 SCHOONAARDE SP.WAASMUNSTER A
  –  
18-11-2017 19:30 SP.WAASMUNSTER A KFC.VRASENE
  –  
26-11-2017 14:30 KV.ST.GILLIS SP.WAASMUNSTER A
  –  
02-12-2017 19:30 SP.WAASMUNSTER A BAZEL
  –  
09-12-2017 20:00 YB.BEVEREN SP.WAASMUNSTER A
  –  
17-12-2017 14:30 SKL.DOORSLAAR SP.WAASMUNSTER A
  –  
06-01-2018 19:30 SP.WAASMUNSTER A ZAFFELARE A
  –  
14-01-2018 14:30 HEIKANT SP.WAASMUNSTER A
  –  
20-01-2018 19:30 SP.WAASMUNSTER A TK.MELDERT
  –  
28-01-2018 15:00 FC.MOERBEKE SP.WAASMUNSTER A
  –  
03-02-2018 19:30 SP.WAASMUNSTER A SINAAI
  –  
18-02-2018 15:00 JV.KRUIBEKE SP.WAASMUNSTER A
  –  
24-02-2018 19:30 SP.WAASMUNSTER A KE.BUGGENHOUT A
  –  
03-03-2018 19:30 SP.WAASMUNSTER A GREMBERGEN
  –  
10-03-2018 20:00 HAASDONK A SP.WAASMUNSTER A
  –  
17-03-2018 19:30 SP.WAASMUNSTER A SCHOONAARDE
  –  
24-03-2018 19:30 KFC.VRASENE SP.WAASMUNSTER A
  –  
14-04-2018 19:30 SP.WAASMUNSTER A KV.ST.GILLIS
  –  
22-04-2018 15:00 BAZEL SP.WAASMUNSTER A
  –  
29-04-2018 15:00 SP.WAASMUNSTER A YB.BEVEREN
  –  
Plaats Clubnaam M W G V + +/- Ptn
1 JV.KRUIBEKE 1 1 0 0 3 1 2 3
1 SCHOONAARDE 1 1 0 0 3 1 2 3
1 KE.BUGGENHOUT A 1 1 0 0 2 0 2 3
1 KFC.VRASENE 1 1 0 0 2 0 2 3
1 FC.MOERBEKE 1 1 0 0 2 1 1 3
1 HAASDONK A 1 1 0 0 2 1 1 3
7 SKL.DOORSLAAR 1 0 1 0 1 1 0 1
7 SINAAI 1 0 1 0 1 1 0 1
7 SP.WAASMUNSTER A 1 0 1 0 1 1 0 1
7 TK.MELDERT 1 0 1 0 1 1 0 1
11 GREMBERGEN 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 YB.BEVEREN 1 0 0 1 1 2 -1 0
11 BAZEL 1 0 0 1 1 3 -2 0
11 HEIKANT 1 0 0 1 1 3 -2 0
11 KV.ST.GILLIS 1 0 0 1 0 2 -2 0
11 ZAFFELARE A 1 0 0 1 0 2 -2 0

Algemeen nieuws en nieuws over de A-kern